KPT06E16-23PW
Hua Hua
Tau Wae: KPT06E16-23PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 23POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06E16-23PW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06E16-23PW
Tau Wae KPT06E16-23PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 23POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1644 pcs Pepa Raraunga KPT06E16-23PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-23 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06E16-23PW
KPT06E1623PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 23 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A