KPT06B22-55S
Hua Hua
Tau Wae: KPT06B22-55S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06B22-55S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06B22-55S
Tau Wae KPT06B22-55S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1064 pcs Pepa Raraunga KPT06B22-55S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06B22-55S
KPT06B2255S
Q10224579
Q11242684
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06B22-55SW
KPT06B22-55SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1348 pcs
Tikiake: KPT06B22-55SW.pdf
RFQ
KPT06B22-41S
KPT06B22-41S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 817 pcs
Tikiake: KPT06B22-41S.pdf
RFQ
KPT06B22-55SZ
KPT06B22-55SZ
I roto i te taonga: 1171 pcs
Tikiake: KPT06B22-55SZ.pdf
KPT06B24-61PDZ
KPT06B24-61PDZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06B24-61PDZ.pdf
KPT06B22-55SY
KPT06B22-55SY
Tikiake: KPT06B22-55SY.pdf
KPT06B22-55SX
KPT06B22-55SX