KPT06B20-41S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06B20-41S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 41POS W/SKT INLINE
Ngā Rauemi: 1.KPT06B20-41S.pdf2.KPT06B20-41S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06B20-41S
Tau Wae KPT06B20-41S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS W/SKT INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5445 pcs Pepa Raraunga 1.KPT06B20-41S.pdf2.KPT06B20-41S.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT06B20-41S
KPT06B2041S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga KPT06B20-41S
Kua whakaratohia te Taimana Nui 20-41 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS W/SKT INLINE
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06B22-21PW
KPT06B22-21PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1166 pcs
Tikiake: KPT06B22-21PW.pdf
RFQ
KPT06B20-41SXF80
KPT06B20-41SXF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP