KPT06B18-32P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06B18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06B18-32P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 948 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06B18-32P
Tau Wae KPT06B18-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 948 pcs Pepa Raraunga KPT06B18-32P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06B18-32P
KPT06B1832P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06B18-32PX
KPT06B18-32PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1049 pcs
Tikiake: KPT06B18-32PX.pdf
RFQ
KPT06B18-11PX
KPT06B18-11PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1041 pcs
Tikiake: KPT06B18-11PX.pdf
RFQ
KPT06B18-32PZ
KPT06B18-32PZ
I roto i te taonga: 911 pcs
Tikiake: KPT06B18-32PZ.pdf
KPT06B18-11SX
KPT06B18-11SX
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 782 pcs
Tikiake: KPT06B18-11SX.pdf
KPT06B18-32PY
KPT06B18-32PY
I roto i te taonga: 994 pcs
Tikiake: KPT06B18-32PY.pdf
KPT06B18-11S
KPT06B18-11S
I roto i te taonga: 927 pcs
Tikiake: KPT06B18-11S.pdf
KPT06B18-30P
KPT06B18-30P
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 30POS W/PIN INLINE
Tikiake: KPT06B18-30P.pdf
KPT06B18-32PW
KPT06B18-32PW