KPT06B14-19P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06B14-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06B14-19P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06B14-19P
Tau Wae KPT06B14-19P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1839 pcs Pepa Raraunga KPT06B14-19P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06B14-19P
KPT06B1419P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06B14-18PW
KPT06B14-18PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2050 pcs
Tikiake: KPT06B14-18PW.pdf
RFQ
KPT06B14-18SX
KPT06B14-18SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2068 pcs
Tikiake: KPT06B14-18SX.pdf
RFQ
KPT06B14-19PY
KPT06B14-19PY
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP