KPT06A16-26P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06A16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06A16-26P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06A16-26P
Tau Wae KPT06A16-26P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1844 pcs Pepa Raraunga KPT06A16-26P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06A16-26P
KPT06A1626P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06A1419SX
KPT06A1419SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 2776 pcs
Tikiake: KPT06A1419SX.pdf
RFQ
KPT06A16-23S
KPT06A16-23S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 23POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1833 pcs
Tikiake: KPT06A16-23S.pdf
RFQ
KPT06A16-26PZA206
KPT06A16-26PZA206
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06A16-26PZA206.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06A16-26S.pdf
KPT06A16-26PZ
KPT06A16-26PZ