KPT02E22-55P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT02E22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 55POS BOX W/PIN
Ngā Rauemi: 1.KPT02E22-55P.pdf2.KPT02E22-55P.pdf3.KPT02E22-55P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02E22-55P
Tau Wae KPT02E22-55P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS BOX W/PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT02E22-55P
KPT02E2255P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT02E22-55P Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-55
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS BOX W/PIN Whakatauranga onamata 7.5A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02E22-55PW
KPT02E22-55PW
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 55POS BOX W/PIN
I roto i te taonga: 1840 pcs
Tikiake: KPT02E22-55PW.pdf
RFQ
KPT02E22-55PEX
KPT02E22-55PEX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 1663 pcs
Tikiake: KPT02E22-55PEX.pdf
RFQ
KPT02E22-55PA206
KPT02E22-55PA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT02E22-55PA206.pdf
KPT02E22-41SA206
KPT02E22-41SA206
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT02E22-41SA206.pdf
KPT02E22-55PEW
KPT02E22-55PEW