KPT02E16-26SWEW
Hua Hua
Tau Wae: KPT02E16-26SWEW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 26POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi: KPT02E16-26SWEW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02E16-26SWEW
Tau Wae KPT02E16-26SWEW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 26POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1860 pcs Pepa Raraunga KPT02E16-26SWEW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02E16-26SWEW
KPT02E1626SWEW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A