KPT02E16-26P
Hua Hua
Tau Wae: KPT02E16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02E16-26P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02E16-26P
Tau Wae KPT02E16-26P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2902 pcs Pepa Raraunga KPT02E16-26P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02E16-26P
KPT02E1626P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02E16-23SA71
KPT02E16-23SA71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 23POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5603 pcs
Tikiake: KPT02E16-23SA71.pdf
RFQ
KPT02E16-26PDVA206
KPT02E16-26PDVA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 1412 pcs
Tikiake: KPT02E16-26PDVA206.pdf
RFQ
KPT02E16-26PA206
KPT02E16-26PA206
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT02E16-26PA206.pdf
KPT02E16-23SEX
KPT02E16-23SEX
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD SLDR
Tikiake: KPT02E16-23SEX.pdf
KPT02E16-26PA71
KPT02E16-26PA71
Tikiake: KPT02E16-26PA71.pdf
KPT02E16-23SA206
KPT02E16-23SA206
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 23POS BOX MNT W/SKTS
Tikiake: KPT02E16-23SA206.pdf
KPT02E16-26PEX
KPT02E16-26PEX
Tikiake: KPT02E16-26PEX.pdf
KPT02E16-23SW
KPT02E16-23SW
Tikiake: KPT02E16-23SW.pdf
KPT02E16-23SF80
KPT02E16-23SF80
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPT02E16-23SF80.pdf
KPT02E16-26PEW
KPT02E16-26PEW
Tikiake: KPT02E16-26PEW.pdf
KPT02E16-23SEXA206
KPT02E16-23SEXA206
Tikiake: KPT02E16-23SEXA206.pdf
KPT02E16-26PDV
KPT02E16-26PDV
Tikiake: KPT02E16-26PDV.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel