KPT02A22-36S
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A22-36S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 36POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A22-36S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A22-36S
Tau Wae KPT02A22-36S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 36POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1636 pcs Pepa Raraunga KPT02A22-36S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-36 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT02A2236S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A