KPT02A16-26SA71
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A16-26SA71
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A16-26SA71.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A16-26SA71
Tau Wae KPT02A16-26SA71 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2097 pcs Pepa Raraunga KPT02A16-26SA71.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A16-26SA71
KPT02A1626SA71
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A