KPT02A16-23S
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A16-23S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 23POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A16-23S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A16-23S
Tau Wae KPT02A16-23S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 23POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2081 pcs Pepa Raraunga KPT02A16-23S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-23 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A16-23S
KPT02A1623S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 23 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A14-5SEX
KPT02A14-5SEX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 2163 pcs
Tikiake: KPT02A14-5SEX.pdf
RFQ
KPT02A16-26PA71
KPT02A16-26PA71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2009 pcs
Tikiake: KPT02A16-26PA71.pdf
RFQ
KPT02A16-23SA71
KPT02A16-23SA71
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 23POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT02A16-23SA71.pdf
KPT02A16-23PW
KPT02A16-23PW
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT02A16-23PW.pdf
KPT02A16-23SX
KPT02A16-23SX
Tikiake: KPT02A16-23SX.pdf
KPT02A14-5SEWA206
KPT02A14-5SEWA206
Tikiake: KPT02A14-5SEWA206.pdf
KPT02A14-5SW
KPT02A14-5SW
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT02A14-5SW.pdf
KPT02A16-23SW
KPT02A16-23SW