KPT02A10-6S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A10-6S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A10-6S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A10-6S
Tau Wae KPT02A10-6S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5247 pcs Pepa Raraunga KPT02A10-6S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A10-6S
KPT02A106S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A10-98P
KPT02A10-98P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2749 pcs
Tikiake: KPT02A10-98P.pdf
RFQ
KPT02A12-10PA71
KPT02A12-10PA71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2552 pcs
Tikiake: KPT02A12-10PA71.pdf
RFQ
KPT02A10-6SEW
KPT02A10-6SEW
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS GOLD SOLDER
Tikiake: KPT02A10-6SEW.pdf
KPT01P8-4S
KPT01P8-4S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT01P8-4S.pdf
KPT02A10-6PA206
KPT02A10-6PA206
Whakaahuatanga: KPT 6C 6#20 PIN RECP
Tikiake: KPT02A10-6PA206.pdf
KPT02A10-6SW
KPT02A10-6SW
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP