KPT01P14-19P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT01P14-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS CBL MNT PIN
Ngā Rauemi: KPT01P14-19P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01P14-19P
Tau Wae KPT01P14-19P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS CBL MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1885 pcs Pepa Raraunga KPT01P14-19P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPT01P1419P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT01P14-19P Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-19
Ngā āhuatanga Potted Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS CBL MNT PIN Whakatauranga onamata 7.5A