KPT01J22-34P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT01J22-34P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 34POS W/PIN INLINE
Ngā Rauemi: 1.KPT01J22-34P.pdf2.KPT01J22-34P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 540 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 540 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01J22-34P
Tau Wae KPT01J22-34P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 34POS W/PIN INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 540 pcs Pepa Raraunga 1.KPT01J22-34P.pdf2.KPT01J22-34P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT01J22-34P
KPT01J2234P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 34
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT01J22-34P Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-34
Ngā āhuatanga Backshell, Sealing Gland, Strain Relief Whakaahua nui 34 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 34POS W/PIN INLINE Whakatauranga onamata 7.5A