KPT01J16-23P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT01J16-23P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 23POS W/PIN INLINE
Ngā Rauemi: 1.KPT01J16-23P.pdf2.KPT01J16-23P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01J16-23P
Tau Wae KPT01J16-23P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 23POS W/PIN INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1125 pcs Pepa Raraunga 1.KPT01J16-23P.pdf2.KPT01J16-23P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT01J16-23P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 23
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT01J16-23P Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-23
Ngā āhuatanga Backshell, Sealing Gland, Strain Relief Whakaahua nui 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 23POS W/PIN INLINE Whakatauranga onamata 7.5A, 13A