KPT01F22-55PX
Hua Hua
Tau Wae: KPT01F22-55PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01F22-55PX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01F22-55PX
Tau Wae KPT01F22-55PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1096 pcs Pepa Raraunga KPT01F22-55PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT01F2255PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT01F22-55P
KPT01F22-55P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP