KPT01F20-41PW
Hua Hua
Tau Wae: KPT01F20-41PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01F20-41PW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01F20-41PW
Tau Wae KPT01F20-41PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1246 pcs Pepa Raraunga KPT01F20-41PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)