KPT01F14-15P
Hua Hua
Tau Wae: KPT01F14-15P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01F14-15P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01F14-15P
Tau Wae KPT01F14-15P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1901 pcs Pepa Raraunga KPT01F14-15P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT01F14-15P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT01F14-12SA206
KPT01F14-12SA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1406 pcs
Tikiake: KPT01F14-12SA206.pdf
RFQ
KPT01F14-12S
KPT01F14-12S
Kaihanga: Cannon