KPT01F12-8S
Hua Hua
Tau Wae: KPT01F12-8S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01F12-8S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01F12-8S
Tau Wae KPT01F12-8S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2040 pcs Pepa Raraunga KPT01F12-8S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-8 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT01F12-8S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT01F14-12PA206
KPT01F14-12PA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1538 pcs
Tikiake: KPT01F14-12PA206.pdf
RFQ
KPT01F12-8SW
KPT01F12-8SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2070 pcs
Tikiake: KPT01F12-8SW.pdf
RFQ
KPT01F12-8SF80
KPT01F12-8SF80
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPT01F12-8SF80.pdf
KPT01F12-3S
KPT01F12-3S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT01F12-3S.pdf
KPT01F12-8SA71
KPT01F12-8SA71