KPT01B20-39P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT01B20-39P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 39POS W/PIN INLINE
Ngā Rauemi: 1.KPT01B20-39P.pdf2.KPT01B20-39P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01B20-39P
Tau Wae KPT01B20-39P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS W/PIN INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4098 pcs Pepa Raraunga 1.KPT01B20-39P.pdf2.KPT01B20-39P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT01B20-39P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 39
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga KPT01B20-39P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 20-39 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS W/PIN INLINE
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock