KPT01A18-30P
Hua Hua
Tau Wae: KPT01A18-30P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01A18-30P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 671 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 671 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01A18-30P
Tau Wae KPT01A18-30P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 671 pcs Pepa Raraunga KPT01A18-30P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-30 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT01A18-30P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 30 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A