KPT01A16-26P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT01A16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01A16-26P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01A16-26P
Tau Wae KPT01A16-26P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1780 pcs Pepa Raraunga KPT01A16-26P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT01A16-26P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A