KPT01A12-10P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT01A12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS INLINE W/PIN
Ngā Rauemi: 1.KPT01A12-10P.pdf2.KPT01A12-10P.pdf3.KPT01A12-10P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01A12-10P
Tau Wae KPT01A12-10P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS INLINE W/PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT01A12-10P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga KPT01A12-10P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-10 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS INLINE W/PIN
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock