KPT00P16-26P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00P16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00P16-26P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00P16-26P
Tau Wae KPT00P16-26P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2333 pcs Pepa Raraunga KPT00P16-26P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT00P1626P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A