KPT00P14-15P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00P14-15P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00P14-15P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00P14-15P
Tau Wae KPT00P14-15P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2361 pcs Pepa Raraunga KPT00P14-15P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT00P1415P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A