KPT00J22-36P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT00J22-36P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00J22-36P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 703 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 703 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00J22-36P
Tau Wae KPT00J22-36P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 703 pcs Pepa Raraunga KPT00J22-36P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-36 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00J22-36P
KPT00J2236P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell, Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A