KPT00J16-26P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT00J16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00J16-26P
Tau Wae KPT00J16-26P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5304 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPT00J1626P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount, Flange Waehanga Kaihanga KPT00J16-26P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26 Ngā āhuatanga Backshell, Sealing Gland, Strain Relief
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock