KPT00F20-39P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00F20-39P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 39POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00F20-39P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00F20-39P
Tau Wae KPT00F20-39P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 39POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1263 pcs Pepa Raraunga KPT00F20-39P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00F20-39P
KPT00F2039P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT00F20-39PX
KPT00F20-39PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 39POS SOLDER CUP