KPT00F18-11P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT00F18-11P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 11POS W/PIN WALL
Ngā Rauemi: 1.KPT00F18-11P.pdf2.KPT00F18-11P.pdf3.KPT00F18-11P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00F18-11P
Tau Wae KPT00F18-11P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS W/PIN WALL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 1000VAC, 1400VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT00F18-11P
KPT00F1811P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Panel Mount, Flange Waehanga Kaihanga KPT00F18-11P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-11 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS W/PIN WALL
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock