KPT00F14-12P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00F14-12P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00F14-12P.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00F14-12P
Tau Wae KPT00F14-12P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2611 pcs Pepa Raraunga KPT00F14-12P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-12 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00F14-12P
KPT00F1412P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT00F14-12S
KPT00F14-12S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2143 pcs
Tikiake: KPT00F14-12S.pdf
RFQ
KPT00F14-12SA206
KPT00F14-12SA206
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 1391 pcs
Tikiake: KPT00F14-12SA206.pdf
RFQ
KPT00F14-12PF80
KPT00F14-12PF80
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP