KPT00E22-55P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00E22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00E22-55P.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00E22-55P
Tau Wae KPT00E22-55P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1207 pcs Pepa Raraunga KPT00E22-55P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00E22-55P
KPT00E2255P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT00E22-36SY
KPT00E22-36SY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 36POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1409 pcs
Tikiake: KPT00E22-36SY.pdf
RFQ
KPT00E22-41P
KPT00E22-41P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4399 pcs
Tikiake: KPT00E22-41P.pdf
RFQ
KPT00E22-55PEW
KPT00E22-55PEW
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER