KPT00E22-36P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00E22-36P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00E22-36P.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00E22-36P
Tau Wae KPT00E22-36P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1638 pcs Pepa Raraunga KPT00E22-36P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-36 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00E22-36P
KPT00E2236P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT00E22-34PDN
KPT00E22-34PDN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 34POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 763 pcs
Tikiake: KPT00E22-34PDN.pdf
RFQ
KPT00E22-36PW
KPT00E22-36PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP