KPT00B22-34P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00B22-34P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 34POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00B22-34P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00B22-34P
Tau Wae KPT00B22-34P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 34POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1005 pcs Pepa Raraunga KPT00B22-34P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-34 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT00B2234P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 34 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 34 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A