KPSR7E16-26P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSR7E16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 26POS W/PIN JAM NUT
Ngā Rauemi:
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSR7E16-26P
Tau Wae KPSR7E16-26P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS W/PIN JAM NUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2024 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPSR7E16-26P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPSR7E16-26P Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26
Ngā āhuatanga Backshell Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS W/PIN JAM NUT Whakatauranga onamata 7.5A