KPSR2E14-12P
Hua Hua
Tau Wae: KPSR2E14-12P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSR2E14-12P
Tau Wae KPSR2E14-12P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2206 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-12 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)