KPSE6E20-41SWDZ
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE6E20-41SWDZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 41POS INLINE SKT
Ngā Rauemi: KPSE6E20-41SWDZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 688 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 688 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE6E20-41SWDZ
Tau Wae KPSE6E20-41SWDZ Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS INLINE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 688 pcs Pepa Raraunga KPSE6E20-41SWDZ.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPSE6E2041SWDZ
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPSE6E20-41SWDZ Kua whakaratohia te Taimana Nui 20-41
Ngā āhuatanga Shielded, Shrink Boot Adapter Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS INLINE SKT Whakatauranga onamata 7.5A