KPSE6E18-11SWDZ
Hua Hua
Tau Wae: KPSE6E18-11SWDZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE6E18-11SWDZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 940 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 940 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE6E18-11SWDZ
Tau Wae KPSE6E18-11SWDZ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 940 pcs Pepa Raraunga KPSE6E18-11SWDZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE6E18-11SWDZ
KPSE6E1811SWDZ
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Shrink Boot Adapter Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 13A