KPSE6E16-26SWDZ
Hua Hua
Tau Wae: KPSE6E16-26SWDZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE6E16-26SWDZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 698 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 698 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE6E16-26SWDZ
Tau Wae KPSE6E16-26SWDZ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 698 pcs Pepa Raraunga KPSE6E16-26SWDZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE6E16-26SWDZ
KPSE6E1626SWDZ
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Shrink Boot Adapter Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A