KPSE6E12-10SWDZ
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE6E12-10SWDZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE6E12-10SWDZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE6E12-10SWDZ
Tau Wae KPSE6E12-10SWDZ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1392 pcs Pepa Raraunga KPSE6E12-10SWDZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE6E12-10SWDZ
KPSE6E1210SWDZ
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Shrink Boot Adapter Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A