KPSE1E14-19SWDZ
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE1E14-19SWDZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE1E14-19SWDZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE1E14-19SWDZ
Tau Wae KPSE1E14-19SWDZ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5945 pcs Pepa Raraunga KPSE1E14-19SWDZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE1E14-19SWDZ
KPSE1E1419SWDZ
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Shrink Boot Adapter
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)