KPSE08F22-55S
Hua Hua
Tau Wae: KPSE08F22-55S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE08F22-55S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 522 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE08F22-55S
Tau Wae KPSE08F22-55S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 522 pcs Pepa Raraunga KPSE08F22-55S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE08F22-55S
KPSE08F2255S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE08F22-55SZ
KPSE08F22-55SZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 565 pcs
Tikiake: KPSE08F22-55SZ.pdf
RFQ
KPSE08F22-55SF0
KPSE08F22-55SF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMAL 55PS INLINE RA
I roto i te taonga: 555 pcs
Tikiake: KPSE08F22-55SF0.pdf
RFQ
KPSE08F22-55SX
KPSE08F22-55SX