KPSE08F22-55P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE08F22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE08F22-55P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 499 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE08F22-55P
Tau Wae KPSE08F22-55P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 499 pcs Pepa Raraunga KPSE08F22-55P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE08F22-55P
KPSE08F2255P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE08F22-55PZ
KPSE08F22-55PZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 449 pcs
Tikiake: KPSE08F22-55PZ.pdf
RFQ
KPSE08F22-21P
KPSE08F22-21P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 661 pcs
Tikiake: KPSE08F22-21P.pdf
RFQ
KPSE08F22-55PF0
KPSE08F22-55PF0
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 55PS INLINE RA
I roto i te taonga: 554 pcs
Tikiake: KPSE08F22-55PF0.pdf
KPSE08F22-55PWF0
KPSE08F22-55PWF0
I roto i te taonga: 637 pcs
Tikiake: KPSE08F22-55PWF0.pdf
KPSE08F20-41SX
KPSE08F20-41SX
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 532 pcs
Tikiake: KPSE08F20-41SX.pdf
KPSE08F22-55PY
KPSE08F22-55PY