KPSE08F18-32P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE08F18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 32POS INLINE RA PIN
Ngā Rauemi: KPSE08F18-32P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 670 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE08F18-32P
Tau Wae KPSE08F18-32P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS INLINE RA PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 670 pcs Pepa Raraunga KPSE08F18-32P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPSE08F1832P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Waehanga Kaihanga KPSE08F18-32P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-32 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS INLINE RA PIN
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE08F18-32PW
KPSE08F18-32PW
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 774 pcs
Tikiake: KPSE08F18-32PW.pdf
RFQ
KPSE08F18-11PX
KPSE08F18-11PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP