KPSE08F16-26P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE08F16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE08F16-26P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 669 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 669 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE08F16-26P
Tau Wae KPSE08F16-26P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 669 pcs Pepa Raraunga KPSE08F16-26P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPSE08F1626P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE08F16-23S
KPSE08F16-23S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 23POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5959 pcs
Tikiake: KPSE08F16-23S.pdf
RFQ
KPSE08F14-5SF0
KPSE08F14-5SF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 5PS INLINE RA
I roto i te taonga: 1144 pcs
Tikiake: KPSE08F14-5SF0.pdf
RFQ
KPSE08F16-26PW
KPSE08F16-26PW
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP