KPSE08E22-21SW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE08E22-21SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 21POS CBL MNT W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.KPSE08E22-21SW.pdf2.KPSE08E22-21SW.pdf3.KPSE08E22-21SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE08E22-21SW
Tau Wae KPSE08E22-21SW Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 21POS CBL MNT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 1000VAC, 1400VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPSE08E22-21SW
KPSE08E2221SW
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Waehanga Kaihanga KPSE08E22-21SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-21 Ngā āhuatanga Backshell
Whakaahua nui 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 21POS CBL MNT W/SKTS
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock