KPSE07P20-16P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE07P20-16P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE07P20-16P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE07P20-16P
Tau Wae KPSE07P20-16P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5702 pcs Pepa Raraunga KPSE07P20-16P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPSE07P2016P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Potted
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE07P14-19P
KPSE07P14-19P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4006 pcs
Tikiake: KPSE07P14-19P.pdf
RFQ
KPSE07P20-16S
KPSE07P20-16S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: KPSE 16C 16#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 5464 pcs
Tikiake: KPSE07P20-16S.pdf
RFQ
KPSE07P20-16PF0
KPSE07P20-16PF0
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT