KPSE07E16-26PA206
Hua Hua
Tau Wae: KPSE07E16-26PA206
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE07E16-26PA206.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE07E16-26PA206
Tau Wae KPSE07E16-26PA206 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4474 pcs Pepa Raraunga KPSE07E16-26PA206.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE07E16-26PA206
KPSE07E1626PA206
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE07E16-23P
KPSE07E16-23P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5856 pcs
Tikiake: KPSE07E16-23P.pdf
RFQ
KPSE07E16-26PW
KPSE07E16-26PW
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
I roto i te taonga: 1837 pcs
Tikiake: KPSE07E16-26PW.pdf
RFQ
Kaihanga: ITT Cannon, LLC