KPSE07A12-10SW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE07A12-10SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.KPSE07A12-10SW.pdf2.KPSE07A12-10SW.pdf3.KPSE07A12-10SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE07A12-10SW
Tau Wae KPSE07A12-10SW Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPSE07A12-10SW
KPSE07A1210SW
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Waehanga Kaihanga KPSE07A12-10SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-10 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SKTS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock