KPSE06P18-32P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06P18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06P18-32P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06P18-32P
Tau Wae KPSE06P18-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1020 pcs Pepa Raraunga KPSE06P18-32P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06P18-32P
KPSE06P1832P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A